Вони просто сміються над нами. Дочка одіозного соратника Януковича Вікторія Джарти стала найбагатшою суддею в світі

Вікторія Джарти, дочка колишнього кримського прем’єра Василя Джарти, яка працює в Господарському суді Києва, виявилася найбагатшою суддею в світі.

 

Вона задекларувала в цілому наявні у неї грошові кошти на суму, еквівалентну $ 1,245 млн.

Про це повідомляє видання ЛІГА.net з посиланням на опубліковані електронні декларації українських суддів, передає Центр журналістських розслідувань.

 

Згідно з даними декларацій, загальна сума заощаджень (готівкові, рахунки і т.д) судді Госпсуду Києва Джарти становить в цілому $ 1 млн 245 тис (4,062 млн грн, $ 817 тис і 249 тис євро).

На другому місці голова Апеляційного суду Чернігівської області Садіг Тагієв, що має в цілому $ 1 млн 218 тис.

За ним слідує суддя Ярмолинецького райсуду в Хмельницькій області Андрій Соловйов, який задекларував в цілому $ 820 тис.

Четверте місце в списку займає суддя Київського окружного адміністративного суду Анна Шевченко, яка має $ 758 тис. заощаджень.

Замикає п’ятірку суддя Апеляційного суду Харківської області Олена Тичкова, у якої  є в цілому $ 623 тис.

Як повідомлялося, народний депутат Олександр Присяжнюк і його дружина Ольга Джарти, яка є молодшою ​​дочкою Василя Джарти, крім нерухомості в Києві, Київській області та Донецьку, володіють двома квартирами і еллінгом в анексованому Росією Криму.
Нагадаємо, член Партії регіонів і один з близьких соратників екс-президента Віктора Януковича Василь Джарти очолював Раду міністрів Автономної Республіки Крим з березня 2010 року і до своєї смерті в серпні 2011 року.
І це лише задеклароване…. То це і є судова реформа Порошенка за три роки перебування на посту Президента?

 

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *