Александровській залишили звання почесного громадянина Харкова

Мер Харкова Геннадій Кернес відмовився розглядати і виносити на голосування справу про позбавлення Алли Александровської звання “Почесний громадянин Харкова”. Про це повідомляє “Радіо Свобода” і Golos.Ua.
З такою пропозицією до міських депутатів під час чергового пленарного засідання міської ради звернувся представник фракції “Самопоміч” Іван Ракич. На його думку, Алла Александровська осоромила почесне звання. “Вона не є почесним громадянином міста, яке є прифронтовою зоною”, – підкреслив Ракич, який відслужив снайпером на Донбасі в 92-й окремій механізованій бригаді.
У відповідь Г. Кернес заявив, що прийняття такого рішення може обернутися “ящиком Пандори”.
“Не було такого в практиці, щоб позбавляти звання. Я думаю, що ми не будемо починати таку практику. А хто що спаплюжив? Я вас прошу, я сам ходжу під дамокловим мечем. Ви взяли на себе функцію судді? Ви взяли на себе функцію громадського діяча? ви ще не громадський діяч, ви ще вчитеся. Поучитесь “, – сказав Г Кернес.
Колишньому першому секретарю обласного відділення Комуністичної партії України, в минулому народному депутату кількох скликань Аллі Олександрівської присвоїли звання почесного харків’янина в 2008 році.
28 червня колишнього першого секретаря Харківського обкому Комуністичної партії України Аллу Александровську затримали співробітники Служби безпеки України. Пізніше стало відомо, що Александровській оголошено про підозру за двома статтями – ст. 110 і ст. 369 КК. Зараз вона перебуває під арештом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *