Депутат Грановський готовий поділитись своїм досвідом боротьби з корупцією з НАБУ

Грановський заявив, що не знайомий з головою бюро Артемом Ситником

Народний депутат від БПП Олександр Грановський в інтерв’ю«Главкому» розповів, що з повагою ставиться до роботи НАБУ і готовий співпрацювати, якщо в цьому буде необхідність.

Нардеп пояснив зустріч з генпрокурором  Юрієм Луценко та міністром юстиції Кіпру.

«Звісно, я знаю про багато конфліктів і в ході їхнього аналізу в мене з’являється достатньо інформації, якою можу поділитись. Якщо я, як людина досить самостійна, вважаю, що на цю інформацію треба реагувати, я так і роблю. Природно, що я знайомий з Юрієм Луценком, який був головою нашої фракції, тому я вирішив цією інформацією просто поділитись. Але я не буду коментувати, в чому саме полягає ця інформація. Це доволі чутлива інформація, яка, я впевнений, допоможе розслідуванням, які веде сьогодні Генпрокуратура. Мені некоректно це коментувати. Ця інформація дуже складна і стосується не тільки депутатів»,- розповів Грановський.

За його словами, інформацію збирав з закритих джерел, в тому числі, аналізуючи ті чи інші гучні корпоративні конфлікти, в яких беруть участь чиновники найвищого рангу.

«Рівень збитків там колосальний. Але якщо я буду коментувати це питання, це зашкодить розслідуванню, на хід якого я не впливаю і не збираюсь… Я і з Шокіним був знайомий дуже добре і таку інформацію теж надавав. Може він не все встиг, але ставився до неї дуже відповідально»,- зазначив депутат.

Грановський підкреслив, що готовий також допомогати і НАБУ.

«Так, звичайно. Є такий міф, що я перебуваю в антагоністичних відносинах з НАБУ, що зовсім не відповідає дійсності. Я з повагою ставлюся до роботи цього органу і готовий співпрацювати, якщо в цьому буде необхідність. Тому якщо в НАБУ виникнуть якісь питання, я з задоволенням готовий на них відповісти, підказати, поділитися власним досвідом. Але поки вони не звертались»,- пояснив нардеп.

Він заявив, що не знайомий з головою бюро Артемом Ситником.

«Ні, не знайомий. Бачив його пару раз у житті, але він не намагався зі мною познайомитись, також як і я з ним. Але, напевно, познайомимось»,- зазначив Грановський.

Нардеп розповів, щоб він зробив, якби йому в руки потрапила інформація про офшори президента чи його сім’ї.

«Я аналізую інформацію, яка, на мій погляд, є достовірною і її можна використати в прикладному вимірі. Все, що опоненти президента та президентської сили використовують в якості чорного піару, довіри не викликає. Про діяльність президента стільки фейкової інформації, що це питання навіть смішно коментувати. Я просто не вірю в існування такої реальної інформації»,-  заявив Грановський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *