“Секретик“ Тарути і вісім охоронців Ляшка: хто і за чиї гроші захищає народних депутатів

Політиків із дорогими годинниками охороняють за кошти платників податків.

Українські депутати не приховують, що користуються послугами охоронців, але жоден не озвучив суми, в котру обходиться такий сервіс. Також далеко не всі нардепи витрачають на це власні кошти – дехто отримує бодігартів від держави, йдеться в сюжеті .

Одним із тих, хто зізнався у власному утриманні свого сек’юріті, був депутат Рибалка. “Є охоронці, в декларації написано, скільки я на них витрачаю”, – заявив він. Політик додав, що захисників у нього троє, і на таку кількість є свої причини. “Якщо послідкувати за моїм життям, то воно таке, непередбачуване”, – зізнався він. Рибалка також запевнив, що використовує послуги фахівців МВС. “У мене офіційний договір із поліцією, і я офіційно проплачую за цю охорону”, – зазначив депутат і додав, що у парламенті вони його не супроводжують, бо це не місце для охоронців, а площадка для дискусій. А на запитання, скільки охоронців в Олега Ляшка, порадив звернутися до того особисто.

ТСН спробувала дізнатись наскільки дорого депутати цінують своє життя, як багато у них охоронців, скільки тисяч доларів вони витрачають на них, а головне – чиїх грошей.

Сам Ляшко відмовився спілкуватися, бо розмовляв про щось важливіше. “Будь ласка, не смикайте по дрібницях!”, – нагримав він на журналістку. Натомість несподівану відповідь дала Ірина Луценко. “У Юрія Віталійовича службова охорона, двоє людей. На відміну від Ляшка, у Ляшка вісім. Невідомо, чия постать у цій країні є дорожчою і важливішою”, – сміялася дружина генпрокурора.

Небагатослівним був і нардеп Юрій Бойко. “Охорона є, на ділянці, яку ми сплачуємо”, – пояснив він, але конкретизувати свою відповідь не схотів. Котвицький зізнався тільки, що має двох державних охоронців через те, що на нього було скоєно напад. А після запитання про те, чому небідний депутат користується сек’юріті за бюджетний кошт, назвав журналістку “провокативною дівчиною”. Натомість Розенблат і Тарута своїх захисників називати охоронцями не стали, дібрали інше слово – помічники. “Поліцію викличуть, коли що”, – зауважив Розенблат. “Це секретик”, – відповів Тарута на питання про вартість роботи своїх бодігартів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *