Геращенко: Вороненкова вбив агент РФ, який служив в Україні

Радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявляє, що екс-депутат Державної Думи РФ Денис Вороненко був убитий агентом російських спецслужб, який проник в силові структури України.

Про це він заявив в ефірі “1+1”.

 “Він був убитий агентом російських спецслужб, який проник в українські силові структури, який проходив в них службу, а потім отримав наказ про ліквідацію ворога Росії – Дениса Вороненкова”, – сказав Геращенко.

За його словами, слідство серйозно просунулося за четвер.

“Уже відома особистість кілера, його біографія. І ми можемо з упевненістю сказати, що Денис Вороненков убитий агентом російських спецслужб, громадянином України”, – заявив Геращенко.

Депутат підкреслив, що не уповноважений розповідати про цю людину.

“Я думаю, що найближчим часом буде офіційна прес-конференція генерального прокурора, голови Служби безпеки України, і вони дадуть більше інформації. З мого боку це буде некоректно”, – зазначив він.

У вбивці екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова були документи учасника бойових дій. Про це “Українській правді” повідомили співрозмовники, знайомі із ситуацією.

 “Не виключено, що документи підроблені, або були видані іншій особі”, – зазначило джерело.

Як відомо, раніше генпрокурор Юрій Луценко повідомляв, що людина, яка вбила екс-депутата Дениса Вороненкова, мала при собі українські документи.

“Його документи проходять перевірку, слідство встановить, хто він є. Документи були при ньому”, – сказав він.

На питання, чи це громадянин України, Луценко відповів: “За документами так, але зараз ми перевіряємо, чи ці документи були справжніми. Я рідко зустрічав кілера, який при собі брав службове посвідчення. Цей взяв”, – сказав Луценко.

“Тому і кажу про ймовірність нової “візитки Яроша”, яка була на місці. Тому я поки не поспішаю. Поки не проведемо остаточну перевірку цієї людини – він є громадянин України. Як тільки дізнаємось, хто він є, це буде повідомлено громадськості”, – додав генпрокурор.

Вороненкова вбили у четвер, коли він виходив з готелю із своїм охоронцем. Невідомий відкрив по них вогонь. Охоронець поранений. Він зміг застосувати зброю у відповідь і поранив нападника.

Убивця екс-депутата Держдуми помер у лікарні.

Вороненков був свідком ГПУ у справі про зраду екс-президента Віктора Януковича.

Слідство розглядає пріоритетною версію дій Російської Федерації.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *