Loading...

Порошенко балотуватиметься на другий термін

Лідер фракції БПП у Верховній Раді Ігор Гринів вважає, що чинний Президент Петро Порошенко піде на другий термін.

Порошенко балотуватиметься на другий термінПетро Порошенко. Фото: president.gov.ua

“Чи є сумніви в тому, що Петро Олексійович піде на другий термін? В моєму розумінні, немає ніяких сумнівів. Президент піде на другий термін і це страшна і велика відповідальність”, – заявив Гринів в інтерв’ю Українській правді.

“Без реальних реформ, без відкритої позиції отримати пам’ятник у державі і ввійти в українську історію буде досить важко. Це гра ва-банк, ця гра значно складніша, ніж здається на перший погляд”, – підкреслив глава фракції БПП.

На питання, кого він вважає головним конкурентом Порошенка, Гринів відповів:

“Знаєте, соціологи зараз міряють навіть Володимира Зеленського. Це нічого поганого не каже про Володю. Але одним з таких реальних конкурентів може бути ось такий несистемний вибір людей”.

“У вищій лізі знаходяться ті люди, які постійно перебували в попередніх кампаніях. Це Садовий, Тимошенко. На сьогоднішній день ці три кандидати реально є представниками вищої ліги”, – заявив Гринів.

Нагадаємо, Петра Порошенка було обрано Президентом навесні 2014 року. Серед виборчих обіцянок Порошенка було завершення АТО у короткий термін та не допустити девальвацію валюти.
Loading...

One thought on “Порошенко балотуватиметься на другий термін

  • Березень 12, 2017 at 7:22 pm
    Permalink

    Потрібно дожити до кінця першого, а тільки потім думати за другий.

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *