Тепер і в Європі: Семенченко і Соболєв летять до Брюсселя агітувати за блокаду Донбасу

Делегація партії “Самопоміч” має намір летіти до Брюсселя, щоб переконувати європейських чиновників і депутатів у необхідності блокади окупованої частини Донбасу.  “ДС

За даними джерел видання, наближених до керівництва партії, в делегацію увійдуть нардепи Семен Семенченко та Єгор Соболєв, які є головними активістами акції з блокування торгівлі з окупованими районах Сходу України.

Нагадаємо, що так звана блокада Донбасу триває ще з січня. 15 лютого Кабінет Міністрів України запровадив надзвичайні заходи в енергосистемі України через блокування постачання антрацитового вугілля на українські ТЕЦ.

З 25 січня ветерани АТО і, зокрема, деякі нардепи Володимир Парасюк та Семен Семенченко, перекрили ділянку залізниці Луганськ – Попасна в рамках торгової блокади окупованих регіонів Донбасу. Внаслідок цього було заблоковано рух 12 поїздів із загальною кількістю 700 вагонів. Згодом у районі міста Попасна Луганської області невідомі порізали рейки. За даними “Укрзалізниці”, станом на 15 лютого через блокування руху поїздів на Донбасі Україна не отримала майже 240 тис. тонн енергетичного вугілля, а галузь зазнала 53,5 млн грн збитків.

У Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України заявляють, мешканці окупованого Донбасу активно вступають до російських терористичних військ, оскільки не хочуть залишилися без роботи внаслідок припинення поставок вугілля залізницею. Особливо інтенсивно агітаційну кампанію з вербування місцевого населення для проходження військової служби за різними військовими спеціальностями розгорнуто у містах Довжанськ, Ровеньки, Луганськ, Алчевськ та Кадіївка.

Loading...

One thought on “Тепер і в Європі: Семенченко і Соболєв летять до Брюсселя агітувати за блокаду Донбасу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *