80% кандидатів у спецназ ЗСУ відсіваються після трьох простих питань

Сили спеціальних операцій Збройних сил України стикаються з проблемою недостатнього рівня освіти контрактників через що виникає некомплект особового складу. Про це на своїй сторінці в Facebook розповів учасник волонтерського об’єднання “Народний тил” і блогер Роман Синіцин.

“Трохи прозрів. Сиджу тут з одним командиром роти ССО, давно і добре знайомим. Ротний спецназу – брав участь чи не в усіх п ** дорізаючи. Він періодично відбирає собі людей з числа контрактників в групи. Після фізо і психології (якщо пройшли ) кандидати приходять до нього. У ротного до них 3 питання, по градації: 1) Президент України? 2) Луцьк – це якась область? 3) Столиця якої країни Варшава? Каже, що 80% відсіюються “, – пише волонтер.

За його словами, командири борються з проблемою некомплекту особового складу, але не хочуть набирати “дурників” у свої групи.

“Ось вам зріз. Це рівень освіти пацанів після школи технікуму, які претендують на зп в $ 250. І це не мехбригади. І не десанти. Це спецназ. Тому що це розвідка. А розвідка це інтелект. Контрольний в голову – назвіть три гілки влади в Україні. Це десь 5% від всіх знає “, – зазначає Синіцин.

Освічені і сильні бійці не часто хочуть йти рядовими в спецназ за зарплату $ 250 в місяць, не рахуючи мотивованих патріотів – такі, каже волонтер, воюють і без грошей і за свої.

“Я про середню температуру по палаті. Мотивованих і патріотів, правда, у знайомого в роті – до 40%. На них майже все і тримається”, – додав Синіцин.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *