Клімкін запропонував обмежити міжнародні контакти українських політиків

В Україні можливо потрібно прийняти закон, що дозволяє карати чиновників, котрі вступають в контакти з урядами інших країн без особливих на те повноважень.

Відповідну заяву зробив міністр закордонних справ Павло Клімкін, прокоментувавши недавній інцидент з народним депутатом Андрієм Артеменко, передає “Дзеркало тижня“.

“Я не виключаю, що це слід зробити. Всі ці спекуляції, що Крим “піде шляхом Аляски” – це абсолютно свідома здача Криму. В Штатах подібні плани ніхто всерйоз не обговорює”, – сказав Клімкін.

За його словами, у багатьох країнах політики спілкуються із зовнішнім світом “одним набором” повідомлень, незважаючи на внутрішні протиріччя. Тим часом, в Україні чиновники намагаються використовувати зовнішню політику в якості важелів тиску на внутрішні проблеми країни.

Клімкін наголосив, що не підтримує даний спосіб впливу, тому що це викликає глузування з боку зарубіжних партнерів. Деякі українські політики стають об’єктами для презирства.

Як раніше повідомлялося, видання The New York Times розповсюдило інформацію, що Артеменко відправив колишньому раднику з безпеки Дональда Трампа Майклу Флинну план, в якому запропонував здати анексуваний Крим в оренду Росії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *