В Україні введуть нові газові платіжки: що зміниться для споживачів

У квітні 2017 року українці отримають нові платіжки за газ, в яких буде вказано не тільки використаний обсяг блакитного палива, але і його витрата в одиницях енергії.

Зокрема, крім куб. м в квитанції буде надана інформація і про такі одиниці виміру:

– КВтгод;

– Гігакалорії;

– Мегаджоулі

Ці дані будуть носити тільки ознайомчий характер. Оплачувати спожитий газ українці будуть за кількістю використаних кубометрів

Платежки за газ

Однак пізніше споживачів переведуть на оплату за спожиті енергетичні одиниці в кВтгод.

Однако позже потребителей переведут на оплату за потребленные энергетические единицы в кВтчас.

Як розраховується вартість газу в залежності від його енергетичної цінності

Ціна на газ повинна залежати від його якості. Впровадження такої практики дозволить привести систему комерційних розрахунків України за газ у відповідність з третім енергетичним пакетом Європейського Союзу. Споживачі будуть платити за спожиту енергію, а не за обсяг палива.

“Для визначення спожитого обсягу енергії буде використана формула: Е = V? H, де Е – це обсяг спожитої енергії, V – об’єм спожитого газу, приведений до стандартних умов, Н – середньозважене значення вищої теплоти згорання газу. Що стосується обсягу газу, то він вимірюється традиційними газовими лічильниками, тобто українським споживачам не доведеться міняти прилади обліку “, – повідомили в прес-службі” Київоблгаз”.

Як повідомлялося раніше, Кабмін запропонував переглядати ціни на природний газ для побутових споживачів і релігійних організацій раз на півроку – 1 квітня і 1 жовтня.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *