В Міноборони звільнили співробітницю, яка звела наклеп на волонтерів

У лавах Збройних сил України не можуть служити або працювати особи, які зводять прикрі наклепи на волонтерів, які зробили великий внесок у безперебійне функціонування армії України.

Міністерство оборони України оприлюднило інформацію про те, що одна з його співробітниць, яка образила волонтерів у соціальній мережі, звільнена. “Від самого початку збройного конфлікту на території України на захист її цілісності та незалежності пліч-о-пліч зі Збройними силами України стали небайдужі громадяни нашої держави, самовіддані патріоти – волонтери” – йдеться в офіційній інформації Міноборони.

“Керівництво Міністерства оборони України вважає неоціненним внесок кожного волонтера у військову міць і обороноздатність нашої держави. Саме тому у лавах Збройних сил України не можуть служити або працювати особи, які зводять прикрі наклепи на волонтерів, які зробили великий внесок у безперебійне функціонування армії України,” – стверджують в МО.

“Така позиція керівництва Міністерства оборони України обумовлює вживання вимушених заходів, а саме: звільнення зазначених осіб з посад, які вони обіймають. Тому співробітниця Міністерства оборони України, яка в соціальній мережі розповсюдила наклеп на діяльність волонтерів у районі проведення АТО, звільнена за рішенням керівництва Міністерства оборони України,” – підсумували в міністерстві.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *