Згідно з повідомленням, рибоохоронні патрульні затримали відповідний вантаж 24 червня в ході дводенної спецоперації у акваторії Київського моря.

Зокрема зазначається, що на вимогу надати документи, які підтверджують походження риби, водій вантажного автомобіля, громадянин Р. пред’явив накладну, в якій було  вказано 297 кг риби, переважно, карася та щуки. “При огляді та зважуванні було виявлено значні розбіжності в різноманітті та вазі, а саме  606 кг риби  таких  видів, як судак, лящ, чехоня, плотва та плоскирка”, – підкреслюється у повідомленні.

При цьому зауважується, що зловмисник розповів, що вказану рибу придбав за готівку у випадкових перехожих та без документів походження з метою подальшого перепродажу.

За цим фактом складено адміністративний протокол за ч.1 ст. 88-1 КУпАП “Порушення порядку придбання чи збуту об’єктів тваринного або рослинного світу, правил утримання диких тварин у неволі або в напіввільних умовах”.

Нагадаємо, Київський рибоохоронний патруль розпочав роботу 16 червня 2016 року. Це пілотний проект Держрибагентства із реформування системи охорони водних біоресурсів України та створення на українських водоймах системи контролю європейського рівня.  44 патрульних було відібрано з поміж 2000 претендентів на основі відкритого кадрового конкурсу. Рибні патрульні пройшли фахове навчання, спортивну та вогневу підготовку.