Рада ухвалила не той закон про зміни до е-декларування, який погодив комітет

Голова парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Єгор Соболєв заявляє, що не підписуватиме закон 6172 про внесення змін до закону «Про протидію корупції», якщо його норми суперечитимуть чинному законодавству.

«Я не буду підписувати закон, якщо він суперечитиме законодавству, а його норми виключатимуть одна одну», – сказав Соболєв.

За його словами, депутати ухвалили закон не в тій редакції, яка була ухвалена на засіданні комітету.

«Замість того, щоб проголосувати за ці підготовлені і узгоджені рішення, …сьогодні …зробили «дірки» в законодавстві про декларації: дозволили частині посадовців прикриватися погонами, або прикриватися виконанням завдань для оборони держави і не бути прозорими для суспільства», – зазначив Соболєв.

Нагадаємо, народні депутати 23 березня ухвалили в цілому президентський закон про звільнення від електронного декларування окремих категорій військовослужбовців.

Законопроектом передбачалося, що від е-декларування не повинні звільнятися військовослужбовці молодшого особового складу, якщо вони одночасно є держслужбовцями. Тепер цієї норми немає.

Регламент ВР передбачає, що ухвалений закон має підписати голова профільного комітету перед тим, як віддати його на підпис голові парламенту.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *