Loading...

П’ять тисяч плюс субсидія: українці запропонували депутатам свій варіант забезпечення

На сайті президента України зареєстрували електронну петицію щодо депутатських зарплат.

Українці продовжують обговорювати пропозиції щодо підвищення зарплат народних депутатів, за які вони проголосували в першому читанні в минулий четвер, 20 жовтня. На сайті президента України навіть з’явилася електронна петиція до глави держави про необхідність не збільшення зарплат обранцям народу, а зменшення вже існуючих.

“Шановні депутати (Слуги народу), мені здається, що ви вже взагалі совість втратили, піднімаючи собі зарплати під час війни, коли волонтери збирають останні гроші у населення для армії і на лікування солдатам”, – пише в петиції Сергій Синьков. Він пропонує тим з депутатів, хто заявляє про невелику зарплату, здати мандат і йти заробляти в бізнесі, звільнивши місце для людини, яка живе “на 1400 гривень”. Резюмуючи сказане, автор петиції пропонує обмежити депутатське забезпечення зарплатою в п’ять тисяч гривень, а також дати їм пільги і субсидії.

Петиція була зареєстрована в понеділок, 24 жовтня 2016 року, на даний момент вона набрала всього 27 підписів при 25 тисячах необхідних.

Нагадаємо, рішення про перегляд фінансового забезпечення народних депутатів передбачає можливість підвищення зарплат парламентаріїв вже з 1 листопада 2016 року до мінімального рівня в 36 тисяч гривень. З 1 січня зарплата повинна збільшитися до 40 тисяч гривень. Зараз посадовий оклад депутатів перевищує позначку в 17,5 тисяч гривень. При цьому середня зарплата по Україні, за даними Державної служби статистики України за сер

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *