Loading...

Інтерпол більше не шукає екс-главу МОЗ України (фотодоказ)

Адвокат Дмитро Бєляєв заявив, що Інтерпол припинив розшукові заходи щодо його клієнта, екс-голови МОЗ України Раїси Богатирьової. Про це повідомляють “Українські Новини”.

За його словами, Інтерпол прийняв рішення про припинення публікації інформації про її розшук (“публікація червоного повідомлення”). На підтвердження Бєляєв привів лист Інтерполу від 12 серпня 2016 року.

“Всі країни-учасниці повідомлені, що ніякі розшукові заходи щодо неї не здійснюються”, – сказав Бєляєв.

Він уточнив, що такого рішення Інтерпол добровільно і без судових приписів ні по одному політику з України ще не приймав. До цього були призупинені “червоні повідомлення”, а остаточних рішень не було.

Також адвокат зазначив, що в Генеральному секретаріаті Інтерполу констатували, що застосована в Україні по відношенню до Богатирьової правова процедура була невідповідною.

Нагадаємо, що за словами, керівника Робочого апарату НЦБ Інтерполу в Україні Василя Неволі, Інтерпол відмовився оголошувати в розшук Моторолу, Ігоря Безлер, Ігоря Стрєлкова, лідерів самопроголошених утворень Олександра Захарченка та Ігоря Плотницького. При цьому такі запити направлялися, але були відхилені. Причина в військово-політичній складовій.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *