Loading...

 Опалення в Україні розпочнуть раніше

У Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства не виключають, що опалювальний сезон може розпочатися до 14 жовтня.

Про це заявив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку і ЖКГ Геннадій Зубко після селекторної наради з керівництвом областей щодо готовності до осінньо-зимового періоду, – повідомляє Вusinessua.

«Якщо протягом 4 діб середньодобова температура буде нижче 8 градусів, може бути прийнято рішення про початок опалювального сезону. Але ми сьогодні повинні дивитися не тільки на середньодобову температуру, але і на прогноз», – заявив міністр.

Разом з тим, Зубко зазначив, що міністерство отримало інформацію про можливе потепління після 14 жовтня. «Я б не хотів, щоб українські сім’ї платили гроші за передчасно подане опалення», – додав він.

Нагадаємо, віце-прем’єр також повідомив, що об’єкти соціальної сфери на 100% технічно підготовлені до опалювального сезону, за винятком незначного відставання деяких регіонів.

«Сьогодні [готове] практично на 100%, крім кількох соціальних об’єктів по кількох областях. Якщо порахувати, то це 50-60 об’єктів по всій Україні – невелика кількість. По житлово-комунальному господарству теж фактично 100% технічний стан з прийому теплоносія», – зазначив Зубко. Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2016/10/06/opalennya_v_ukraini_rozpochnut_ranishe_925972

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *