В АП назвали пункти, на яких Україна буде наполягати на зустрічі “нормандської четвірки”

Для Києва принципово важливо, щоб були усунуті всі фейковий структури так званих ДНР і ЛНР

Україна має п’ять ключових пунктів, за якими вона ні в якому разі не піде на поступки під час переговорів “нормандської четвірки”. Про це повідомив заступник глави Адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв в ефірі “5 каналу”.

“Обов’язково повинне бути вирішено питання повного контролю з боку місії ОБСЄ над кордоном, повинні бути виведені всі російські війська з території України, повиннне бути обов’язково вирішене питання зі звільнення заручників та політичних в’язнів. Також обов’язково слід вирішити питання про забезпечення в майбутньому можливих місцевих виборів, зокрема шляхом гарантування збройної поліцейської місії ОБСЄ “, – повідомив Єлісєєв. Він також додав, що для Києва важливо, щоб були усунуті всі фейковий структури так званої влади, які за останні два роки були створені на території так званих “ДНР” та “ЛНР”

Нагадаємо, на думку глави МЗС Франції, мета зустрічі лідерів ” нормандської четвірки “в Берліні – спроба домогтися від України просування зі” статусом Донбасу “і законом про вибори на його окупованій частині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *