Loading...

Євродепутатка: Якщо Росія продовжуватиме свою агресію, доведеться переосмислити енергетичні відносини

Німеччині доведеться переглядати відносини з Росією в енергетичному секторі, якщо РФ й надалі здійснюватиме агресивну політику, вважає депутатка Європарламенту Ребекка Гармс.

Нинішні відносини, що склалися між Німеччиною та Росією в енергетичній галузі, можливо, доведеться переглянути. Таку думку висловила голова фракції “зелених” у Європейському парламенті Ребекка Гармс у ексклюзивному інтерв’ю для DW. Інтерв’ю було оприлюднене у вівторок, 18 жовтня.

За словами Гармс, якщо Німеччина призупинить роботу над “Північним потоком-2”, то цим припиниться “імпорт російського газу”. “А це означатиме, що російський бюджет перестане отримувати доходи, з яких Москва фінансує свою військову машину. Якщо Росія продовжить збройну агресію, нам доведеться переосмислити енергетичні відносини”, – сказала вона.

Водночас Гармс виступила на захист економічних та персональних санкцій проти РФ, запроваджених через анексію Криму та після початку війни на Донбасі. Крім того, вона не сумнівається, що “чинні санкції будуть подовженні”. Торкаючись сирійського питання, євродепутатка наголосила, що ЄС слід запровадити нові санкції проти РФ, “якщо Росія не підкорятиметься вимогам Ради Безпеки ООН”.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *