Loading...

В Україні ряд пенсіонерів вже позбавили пенсій

Чимало українців не пройшли верифікацію. А раз так – їм припинили виплату пенсії. На даний момент Мінфін у ході верифікації виявив більше мільйона порушень на загальну суму 1,6 млрд. грн. в місяць. Правда, скасувати соцвиплати в Мінфіні не можуть – для цього інформацію про порушення направляють розпоряднику коштів – Міністерству соціальної політики і Пенсійний фонд. Про це повідомляє napensii.

«Верифікація зараз є усталеним процесом. Вона діє на постійній основі – виявляє шахрайства та помилки в соціальній сфері. При виявленні невідповідності громадянина критеріям видачі допомоги – інформація про порушення надсилається розпорядникам коштів у соціальній сфері (Мінсоцполітики, Пенсійного фонду, фондів соціального страхування тощо) з рекомендацією припинити виплату», – сказали з цього приводу в Мінфіні.

Однак, хоча в Мінсоцполітики і призупинили ряд виплат незаконно призначених пенсій, тут виконують далеко не всі рекомендації відомства. Як зазначають у Пенсійному фонді, списки пенсіонерів, які не пройшли верифікацію, Мінфін подає з помилками. Наприклад, інформація про те, що частина українців отримують пенсії за недійсними паспортами на бланках із зони боїв, не підтвердилася. Крім того, в списках «фейкових» пенсіонерів виявилося більше 10 тисяч пенсіонерів, які вже тривалий час не отримують виплати.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *