Loading...

Полторак пообіцяв українським воїнам американську зброю

Міністр оборони України Степан Полторак провів зустріч із представниками Конгресу США Вільямом Флоресом та Ендрю Харрісом. У ході розмови сторони обговорили ситуацію на Донбасі, стан відведення військ та питання надання Україні летальної зброї. Про це міністр повідомив на своїй сторінці у Facebook. Степан Полторак зазначив, що російська агресія – виклик не лише Україні, а й ЄС та країнам НАТО

У свою чергу конгресмен Вільям Флорес запевнив у подальшій підтримці, яку надаватиме США Україні як на політичній арені, так і в нагальних потребах. “Американці вражені стійкістю українців та їхнім прагненням до незалежності та європейського майбутнього”, – зазначив Флорес. Він також додав: “Конгрес США підтримує Україну на законодавчому рівні, в тому числі й у питаннях підтримання та продовження санкцій проти РФ”.

Полторак зазначив, що у ході зустрічі сторони також обговорили питання щодо нагальних потреб українського війська, аби допомога, яка надходить та в подальшому надаватиметься партнерами, була актуальною. “Такою, якої потребує українська армія сьогодні”, – написав Полторак.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *