Корупціонери “працюють”: “Київобленерго” замовило ремонт мереж з дуже дорогих будматеріалів, – “Наші гроші”

ПАТ “Київобленерго” 20 лютого за результатами тендеру замовило ТОВ “Південна енергетична компанія” будівельно-монтажних робіт на 5,17 мільйона гривень. Про це повідомляють “Наші гроші” з посиланням на систему “Прозорро”, передають Патріоти України.

До кінця листопада мають реконструювати двоколову ПЛ-35 кВ “Димер-Агромарс” та ПС 35/10 кВ “Димер” у Вишгородському районі Київської області.

За кошторисом, кубометр піску, щебеню та гравію коштує 520 гривень без урахування вартості доставки і складських витрат. Видання відзначає, що на інших будівництвах ціни на пісок і щебінь у 2-3 рази нижчі.

Бітум нафтовий покрівельний БНК 90/30 замовили по 15 тисяч гривень/т, тоді як у відкритих джерелах його ціни сягають 9,5 тисячі гривень/т, що на третину дешевше.

Цегла керамічна одинарна повнотіла М-75 коштує 5 тисяч гривень за тисячу штук, або 5 гривень за штуку, тоді як ринкові роздрібні ціни різняться у межах 1,57–2,95 гривні/шт.

Сума угоди майже на два відсотка нижча від очікуваної вартості закупівлі в 5,28 мільйона гривень. Під час аукціону обидва учасники жодного разу не знижували ціни.

Власниками “Південної енергетичної компанії” є Юрій та Алла Малярчуки, кіпрський офшор “Рексміт лімітед (Rexmith limited)” та Валентин Зарубін із Казахстану.

Юрій Малярчук є співзасновником кінноспортивного клубу “Богнатово” на Одещині. Зарубін був відомий як президент Казахського АТ “Казременерго”, теж родом з Одеси.

Раніше частка Зарубіна належала росіянину Володимиру Шугайлу, відомому як заступник начальника комерційного управління “Нафтогазової компанії “Ітера” (Росія), яка у 1990-х роках постачала туркменський газ в Україну. Власник “Ітери” мільярдер Ігор Макаров у 2014 році продав компанію державній “Роснефти”. Єдиним конкурентом було одеське ТОВ “Чорноморенергоспецмонтаж”.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *