У Росії затримали полковника, якому терористи звітували про збитий малайзійський Boeing рейсу MH17

Російські правоохоронці затримали полковника ГРУ ГШ РФ Василя Гераніна, який брав активну участь у війні на Донбасі. Саме йому терорист Безлер звітував після того, як бойовики збили малайзійський Boeing рейсу MH17. Також він був членом ради командирів так званого “Союзу Добровольців Донбасу” террориста Гіркіна.

За даними InformNapalm, затримали Василя Гераніна ще 10 травня.

У нього в авто нібито найшли осколковий боєприпас для 40-мм підствольного гранатомета ГП-25. Після затримання за місцем проживання Гераніна провели обшук і додатково виявили кілька одиниць вогнепальної зброї.

На даний момент затриманий знаходиться під слідством в СІЗО. Відомо, що з ГРУ ГШ РФ його звільнили заднім числом.

Відомо, що на початку березня 2014 полковник Геранін особисто прибув до Криму і брав активну участь в анексії українського півострова Росією. Геранін також цікавий тим, що за даними СБУ він особисто курирував бойовика Безлера (Бес) в період його перебування на Донбасі. 20 липня 2014 СБУ опублікувало перехоплення доповіді Ігоря Безлер Василю Гераніну про збитий літак рейсу МН17. Таким чином він є одним з ключових свідків у справі російського теракту проти міжнародної спільноти.