Українці влаштували обструкцію Гройсману і Реві в прямому ефірі

Вчора прем’єр-міністр Гройсман разом з групою членів уряду (міністри та заступники міністрів) з’явилися на передачу «Свобода слова» на телеканалі ICTV, щоб у прямому ефірі похвалитися своїми «реформами». Однак не так сталося, як гадалося …
Першу половину програми запрошені в студію сто «пересічних» українців мовчки слухали хвалькуваті промови Гройсмана і його міністрів про пенсійну реформу, медичну, реформу системи освіти і т. Д. А також їхні відповіді на досить негострі питання запрошених до студії головних редакторів деяких українських видань.
Однак терпіння людей закінчилося, коли Гройсман і соціальний міністр Рева ближче до кінця передачі взялися на цифрах розповідати про нібито величезні темпи зростання зарплати в Україні …
З «народної сотні» у відповідь на ці просторікування прем’єр-міністра і соціального міністра почулися гучні обурені вигуки. Причому, студія дружно підтримала оплесками не пояснення Гройсмана і Реви, а саме критичні репліки окремих простих українців.

Зрозуміло, що більшість громадян України не відчули на собі щось велике збільшення зарплат, про які віщали члени Кабміну. Хтось із людей навіть вигукнув, що у нього, навпаки, впала зарплата.
Розгорається конфлікт з труднощами вдалося стримати тільки ведучому програми, який наполегливо просив публіку знизити емоції, переконуючи, що їх багато, а глава уряду один, і т. П.
Уточню, що більшу частину цього скандалу не побачили ті, хто дивився програму по телевізору, а не в Інтернеті. Оскільки він розгорівся, якщо я не помиляюся, під час однієї з перерв на рекламу.
До речі, Гройсмана, як головного гостя програми, часто показували крупним планом. Видно було, що він останнім часом ще набратися ваги, і цей був якраз той випадок, коли в народі кажуть, що рожа вже не влазить в екран …
Нагадаємо, вчора в ЗМІ з’явилася новина, що Порошенко запропонував Гройсману очолити партію «Блок Петра Порошенка« Солідарність ».