Регламентний комітет направив Парубію подання на зняття недоторканності з Довгого

Комітет Верховної Ради України з питань регламенту направив подання генпрокурора Юрія Луценка про надання парламентом дозволу на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Олеся Довгого спікеру парламенту Андрію Парубію.

Комітет також визнав наявність недоліків в даному поданні гнпрокурора

“Комітет вважає, що подання щодо надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Довгого… містить суттєві недоліки в частині обґрунтованості зловживань депутатом Довгим посадовими повноваженнями на посаді секретаря Київської міськради, а також в частині умислу з приводу зловживання посадовими повноваженнями в інтересах третіх осіб”, – заявив керівник регламентного комітету Ради Павло Пинзеник.

Комітет прийняв рішення направити голові парламенту цей висновок, подання і пояснення Довгого.

Раніше генпрокурор Луценко заявляв, що у ГПУ є достатньо матеріалів, щоб оголосити підозру народному депутату Олесю Довгому.

Раніше повідомлялося, що глава САП Назар Холодницький підписав подання про зняття недоторканності з позафракційного депутата Верховної Ради Олеся Довгого в рамках кримінального провадження щодо незаконного виділення ділянок на Жуковому острові в Києві в 2007-2009 роках.