Loading...

Голосування в ПАРЄ – Грузія розчарувала Україну

Під час голосування на сесії ПАРЄ стало відомо, що Грузія не дала жодного голосу на підтримку України щодо конфлікту Росії. В Асамблеї ухвалювали резолюції, щодо ситуації на сході України і в Криму та про військову агресію РФ.

Про це повідомив грузинський політик Давід Сакварелідзе, який раніше був першим заступником генпрокурора. Політик Грузії глибоко шкодує про те, що трапилося і звинувачує в ситуації, що склалася проросійську владу в Грузії, особливо команду Іванішвілі. Але разом з цим відомо, що на сесії були присутні три політика з команди Саакашвілі, які теж не підтримали України.

Політичний експерт Бачо Корчілава теж був обурений тим, що грузинська делегація в ПАРЄ не підтримала резолюції щодо України. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, грузинську делегацію представляли депутати Манана Кобахідзе, Гугулі Маградзе, Звіад Квачантірадзе та  Ека Беселія, при чому Корчілава з усіх них знає лише останню.

“Я не думав, і не повірив би, що після 2008 року хтось із моїх співвітчизників буде намагатися “допомагати Путіну”, – наголосив Корчілава.

Він вирішив вибачитися за такі дії делегації, попри те, що не має до цього ніякого відношення.

“Ці четверо не вся Грузія. Ми все одно переможемо, а такі люди, як ці четверо – всього лише пил…”, – підсумував Корчілава.

Раніше повідомлялося про те, що ПАРЄ прийняла серйозні зміни щодо України і Росії.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *