Loading...

Україні доведеться платити судові витрати Януковича

Україна програла суд у справі про компенсацію судових витрат колишнього Президента України Віктора Януковича. Таку заяву зробили його адвокати.

За словами адвокатів Віктора Януковича, а займається його справою британська компанія Joseph Hage Aaronson LLP, Україна програла справу щодо відшкодування їх клієнту судових витрат. Відповідне рішення винесено Європейським судом правосуддя. Також наголошується, що в ЄСП подала сама Україна, оскаржуючи рішення про грошову компенсацію, раніше винесене Загальним судом Європейського союзу.

Сім’я Януковича судилася з Україною з питання внесення екс-президента і його рідних в список санкцій, в результаті чого були заморожені активи сім’ї екс-президента в Європі. Загальний суд ЄС в минулому році прийняв рішення, що судові витрати по цьому процесу має погасити держава Україна, але Україна оскаржила це рішення в Європейському суді правосуддя, і, як відзначають адвокати Януковича, програла. Тепер з українського бюджету необхідно заплатити певну суму, і, мабуть, це зовсім немаленька сума, раз за неї так довго і посилено судяться.

Нагадаємо, що в Україні так і не змогли на даний момент часу повернути колосальні кошти, які, як вважається, вкрав Янукович і наближені до нього люди, т.зв. “Родина”. Йдеться про багато мільярдів гривень і доларів, в тому числі, за кордоном.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *