Зеленський на зустрічі з керівниками САП і НАБУ: тиску зі сторони ОП не буде

Президент України провів зустріч з директором НАБУ Артемом Ситником і главою САП Назаром Холодницьким. Після цього Володимир Зеленський виступив перед співробітниками цих відомств. Головний посил – у суспільства є запит на справедливість, а у влади бажання його задовольнити. Мова про притягнення до відповідальності високопоставлених корупціонерів.

Президент Володимир Зеленський, спілкуючись з працівниками САП і НАБУ запевнив, що на них не буде тиску зі сторони Офісу президента.

 Зеленський: “Ми дійсно поважаємо вашу професію, кожного з вас. Я хотів би з вам особисто познайомитись з кожним. Але поки мало часу для цього. Але хотів би вас привітати. Хотів би вам сказати, що сьогодні такий запит суспільства на перемогу справедливості, для того, щоб усі корупціонери були за гратами. А це вже тільки ваші повноваження, ваш професіоналізм і ваша енергія… Ми приїхали, щоб вас зарядити цією енергією. Щоб ви розуміли, що ми на вас впливати не будемо і не хочемо”.

“Будь ласка, ми дуже хочемо, щоб всі корупціонери, всі топкорупціонери, щоб вони дійсно відповідали законодавству, щоб вони дійсно заслужені вироки отримали, тому що нам суспільство це вже ніколи не пробачить. А зараз у нас є великий шанс”.

  Зеленський також сказав, щоб працівники ГПУ, САП і НАБУ зверталися в Офіс президента, якщо хтось буде чинити на них тиск. Він попросив доводити свої справи до суду.       

Виступ Зеленського перед детективами та прокурорами: дивіться відео