Заступник Луценка пригрозила масовими звільненнями прокурорам ГПУ

Перші звільнення в ГПУ стануть сигналом для інших працівників змінюватися, зазначила заступник генпрокурора.
Система прокуратури повинна позбутися тих співробітників, які її ганьблять. Про це в ефірі «5 каналу» в програмі «Погляд» заявила заступник генерального прокурора України Валентина Теличенко.

«Зарплата – це дуже важливий елемент реформи, але починати треба навіть не з зарплати, а з того, що система прокуратури повинна позбутися від тих, хто ганьбить її перед суспільством. Повинні втратити свої робочі місця люди непрофесійні, ті, які живуть не за доходами ті, за якими є підстави вважати, що вони корупціонери, хабарники і т.д. », – зазначила вона. За її словами, в ГПУ передбачається звільнення сотень посад.

«Звичайно, буде багато звільнень … на сотні вакансій, які утворюються, я припускаю, буде новий набір працівників, і не важливо, це працівники з-за системи або з системи. Але важливо розробити такі критерії, щоб прокуратура поповнилася людьми професійними і чесними. Ось для цього потрібна буде хороша зарплата », – зазначила Теличенко.

Вона додала: «Не треба сподіватися, що 100% усіх звільнять, 100% всіх корупціонерів візьмемо на список і покараємо, я думаю, що кілька людей звільнених з прокуратури вже будуть першим сигналом. А коли ці кілька переростуть в десятки, сотні – це буде переконливим сигналом для інших працівників змінюватися ».

Раніше заступник генпрокурора з питань реформ Валентина Теличенко заявила, що чесні прокурори соромляться в погонах вийти за двері, бо суспільство зацькує.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *