На Київщині дві семикласниці отруїлися таблетками, одна померла

У Боярці Київської області у вівторок, 16 лютого, в академічному ліцеї “Гармонія”, дві учениці сьомого класу серйозно отруїлися, одна школярка померла. Як повідомили в пресслужбі Київської обласної державної адміністрації, одну дівчинку не вдалося врятувати. Друга потерпіла перебуває в лікарні – її стан оцінюється як середньо стабільний.

На місце події викликали поліцію. Пізніше стало відомо, які ліки прийняли подруги (аж по 40 таблеток!!!!). Передозування цими ліками може спричинити порушення серцевого ритму та провідності, включно з повною зупинкою серця, які можуть призвести до летального результату.

“Дівчатка подивилися в інтернеті відео, де пропонувалося прийняти ці ліки в такому обсязі, щоб дізнатися, чим це закінчиться. Вони придбали дротаверин в аптеці під час перерви”, – розповіли правоохоронці.

У зв’язку з цим голова Київської облдержадміністрації Василь Володін дав доручення профільним службам провести термінове розслідування трагічного випадку.
Висловлюю щирі слова співчуття батькам постраждалих школярок. Це жахлива трагедія, яка сколихнула Київщину. Дав усім профільним службам доручення як можна швидше з’ясувати всі обставини справи. На місці події вже почала працювати поліція, – наголосив Василь Володін

Уповноважений президента України з прав дитини Микола Кулеба припустив, що отруєння 12-річних школярок у Боярці пов’язане з небезпечними інтернет-іграми. Про це він написав у Facebook

Кулеба: “За попередніми даними, є підозра, що ці випадки пов’язані з небезпечними “іграми”, які поширюються в Інтернеті”.

.