Loading...

Міноборони купує 2460 китайських бойових ножів на 500 грн дорожче цивільної версії в Інтернет-магазинах, – “Наші гроші”

Міністерство оборони 10 листопада оголосило про намір укласти угоду з ТОВ “Вектор-С” на поставку тактичних ножів для Сил спеціальних операцій на суму 4,34 млн грн. Як передає Цензор.НЕТ з посиланням на “Вісник державних закупівель”, за даними системи Prozorro, замовляють 2460 комплектів тактичних ножів “Skif Хижак” по 2170 грн. за штуку.

На сайті Інтернет-магазину “Skif-knives” зазначено, що це ножі українського виробництва, “які ні в чому не поступаються більш дорогим європейським і американським аналогам”. Однак інші продавці зброї вказують, що ці ножі виготовлені в Китаї.

Як пишуть “Наші гроші”, фірма постачальник Валентина Сагайдака пов’язана з мережею магазинів зброї “Ібіс”. Компанія є одним з найбільших постачальників Національної гвардії і МВС.

На сайтах “Skif-knives” і “Ібіс” ножі “Skif Хижак” не продаються. Однак є цивільна версія тактичних ножів, яка є у вільному продажу – “Skif Fighter”. У зазначених Інтернет-магазинах їх можна купити в роздріб по 1700 грн. і 1760 грн. в комплекті з піхвами. Це майже на півтисячі гривень дешевше, ніж коштують ножі для армії.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *