Спалах COVID-19 на Івано-Франківщині: пацієнти лежать у коридорах, їдальнях і кабінетах лікарів

В Івано-Франківській області зареєстровано спалах захворюваності на коронавірус, у центральній міській клінічній лікарні зайнято всі ліжка: пацієнти лежать у коридорах, їдальнях і кабінетах лікарів. Про це 16 лютого під час оперативної наради у міського голови Івано-Франківська заявила начальниця управління охорони здоров’я міської ради Марія Бойко. В міській клінічній лікарні №1 заповнено близько 80% ліжок для хворих на COVID-19, уточнила вона.

За словами чиновниці, 15 лютого до центральної лікарні госпіталізували 95 пацієнтів, із них 79 – із пневмоніями. В реанімаціях перебувало 16 пацієнтів, на кисневій терапії – 89.

Медики вже розгорнули додаткові ліжко-місця на двох поверхах міського перинатального центру, сказала Бойко. Тут є окремий вхід, приміщення і фаховий медперсонал.

У міській клінічній дитячій лікарні на вказану дату перебували 83 пацієнти, з них 3 дітей – у реанімації, наголосила вона.

За інформацією очільниці міського управління здоров’я, на середину лютого в регіоні було підтверджено 1389 випадків коронавірусної інфекції, у січні – 1353.

За даними сайту РНБО, на 16 лютого в Івано-Франківській області за добу зареєстровано 621 новий випадок хвороби. Всього з початку епідемії кількість хворих в області становила 55 854 особи, померло 1058, одужало – 45 457.