У США стартувала масштабна кампанія за імпічмент Трампа

Низка громадських організацій ініціювала збір підписів під петицією за імпічмент Трампа. Як зазначається у повідомленні, оприлюдненому на сайті компанії Impeach Trump Now 20 січня, причина акції – у конфлікті інтересів глави Білого дому в зв’язку з його бізнесом.

Про це повідомляє Deutsche Welle. Кампанію за відсторонення Трампа від влади організували дві американські позапартійні некомерційні організації – Free Speech for People і RootsAction. Вони стверджують, що через конфлікт інтересів президента США є небезпека того, що у Вашингтоні прийматися рішення, не вигідні для країни.

Одночасно петиція за імпічмент Трампа, яка вказує на його “гомофобію, расизм, ксенофобію і сексизм”, запущена на сайті Change.org. Станом на 21 січня вона набрала вже майже 86 тис. підписів. Читайте також Права ЛГБТ, сфера охорони здоров’я та зміни клімату залишилися поза полем зору Трампа – BBC Як пише газета The Washington Post, у числі інших проти Трампа виступає і правозахисна організація “Американський союз захисту громадянських свобод” (ACLU). За словами її голови Ентоні Ромеро, ACLU вже готує численні судові позови. Церемонія інавгурації 45-го президента США Дональда Трампа пройшла у Вашингтоні 20 січня. Вона супроводжувалася масовими акціями протесту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *