Loading...

Сотник про кровопролиття на Донбасі: Путін програв і мстить Україні

Бойові дії, які Кремль веде на Донбасі потрібно розглядати як помста президента Росії Володимира Путіна за свій програш в розв’язаній ним війні проти України. Таку думку висловив російський незалежний журналіст Олександр Сотник.

За його словами, логіка розвитку подій “підказує, що ця гра Путіним і Ко вже програна, і наостанок кремлівські терористи” відіграються за повною програмою “, а кажучи простіше – мстять, намагаючись завдати максимальної шкоди”.

Сотник зазначив, що з часом, коли будуть дані об’єктивні оцінки того, що сталося, росіянам доведеться платити за рахунками. “Вони повинні будуть зрозуміти, що саме на їхні податки оплачувалися обстріли Авдіївки, на їх гроші існували терористи, вбивали громадян України, на їх гроші приїхав БУК, який збив лайнер MH-17”.

“Їм багато чого доведеться дізнатися і визнати. Щось – постфактум, а щось і з того, що було відомо, але на що хотілося закрити очі” в ім’я процвітання імперії “. Але бумеранг війни завжди повертається”, – додав журналіст.

Відзначимо, в мережі показали, як різко змінилася динаміка обстрілів на сході України після того, як президент США Дональд Трамп подзвонив Путіну.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *