Loading...

РАДБЕЗ ООН ЗАКЛИКАВ ДО ПОНОВЛЕННЯ РЕЖИМУ ПРИПИНЕННЯ ВОГНЮ В АВДІЇВЦІ

Члени Ради Безпеки висловили повну підтримку суверенітету й територіальній цілісності України.

Рада Безпеки ООН після обговорення загострення ситуації на сході України, в тому числі, – і в Авдіївці, прийняла заяву для преси, запропоновану українською стороною.

Про це повідомив речник постійного представництва України при ООН Олег Ніколенко, – пише Укрінформ.

Проект заяви для преси був підтриманий всіма членами Ради Безпеки.

Члени Ради Безпеки висловили серйозну стурбованість з приводу небезпечного погіршення ситуації в східній частині України та її важких наслідків для місцевого цивільного населення.

Радбез ООН засудив застосування зброї, забороненої Мінською угодою вздовж лінії зіткнення в Донецькій області, що призвело до загибелі та поранень людей, у тому числі серед цивільного населення.

Члени Ради Безпеки висловили повну підтримку суверенітету й територіальній цілісності України та наголосили на необхідності суворого дотримання резолюції 2202 (2015), яка затвердила “Пакет заходів з імплементації Мінських угод”.

Також вони закликали до негайного поновлення режиму припинення вогню.

Нагадаємо, бойовики з 29 січня активно обстрілюють українські позиції біля Авдіївки, а також житлові квартали і не погоджуються на встановлення перемир’я.

30 січня бойовики знищили останню лінію постачання, яка живила електрикою Авдіївський коксохімічний завод. Завод забезпечував місто теплом, водою і електроенергією. У зв’язку з цим, в місті було оголошено надзвичайний стан. ДСНС терміново перекинула в Авдіївку додаткові технічні засоби: потужні генератори, теплові пушки, великі намети, буржуйки, кухні, воду і продукти харчування.

Крім того, робота 14 дошкільних та загальноосвітніх закладів була тимчасово призупинено.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *