Loading...

«Свободівці» вимагають терміново зібрати Раду на позачергове засідання

Через загострення ситуації на Донбасі лідер партії «Свобода» Олег Тягнибок вимагає скликати позачергове засідання сесії Верховної Ради. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Ситуація в Авдіївці – це яскравий приклад того, як влада продовжує нехтувати національними інтересами українців. Влада може скільки завгодно звертатися з вимогами до світової спільноти, скликати показово РНБО, але Україну не почують доти, доки ми самі не почнемо себе захищати. У світі поважають тільки сильного», – пише очільник «свободівців».

Націоналіст також розкритикував чинну владу через те, що після майже трьох років війни Росію досі на офіційному рівні не визнали країною-окупантом.

«Якого захисту ви хочете, якщо досі боїтеся назвати АТО війною, а агресора – окупантом? Ще й про якийсь «ефективний контроль» Москвою загарбаних територій по-капітулянтськи заговорили».

Він закликав негайно зібрати парламентарів на позачергове засідання ВР і проголосувати за законопроекти авторства депутатів від «Свободи». Серед них: «Про денонсацію Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією», зареєстрований 2 грудня 2014 року; «Про дзеркальні майнові санкції щодо Російської Федерації», зареєстрований 2 грудня 2014 року; «Про цивільну зброю і боєприпаси», зареєстрований 10 грудня 2014 року; «Про заборону торгівлі з тимчасово окупованими територіями України», зареєстрований 12 червня 2015 року; «Про ембарґо на імпорт товарів, отриманих (вироблених) на митній території держави-агресора» від 2 жовтня 2015 року; Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про міжнародні договори України» щодо припинення міжнародних договорів України, укладених з державою-агресором від 14 червня 2016 року та інші.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *