Loading...

В кінці року українські чиновники розтратили всі залишки бюджету

Журналісти провели розслідування, в ході якого з’ясувалося, що в останні дні грудня 2016 року українські чиновники витратили вагому частину бюджетних коштів. Про це передає “24 Канал”.

Якби в останні хвилини минулого року гроші не були витрачені, то невикористані кошти довелося б повертати в казну. При цьому система державних закупівель Prozorro не стримує чиновників від хитрих маніпуляцій.

Так, товари вартістю до 200 тисяч гривень і послуги до 1,5 млн гривень конкурсні процедури не проходять. Це так звані допорогові закупівлі.

За 2016 рік через такі держзакупівлі було укладено близько 130 тисяч договорів на отримання товарів і послуг. Третину з них провели в кінці грудня на загальну суму в 7 млрд гривень.

Серед грудневих контрактів занадто дорогі закупівлі, супершвидкі ремонти і капітальне будівництво приміщень і навіть доріг.

Один з ремонтів доріг відбувся з 28 по 30 грудня, коли по всій Україні йшов сніг, а температура повітря стабільно була нижчою нуля. Доріг “відремонтували” на 5 млн гривень за 3 дні.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *