Loading...

У НАТО ЗАЯВИЛИ, ЩО ЗАХИСТ КРАЇН АЛЬЯНСУ ПОЧИНАЄТЬСЯ З УКРАЇНИ

За словами віце-президента Парламентської Асамблеї Альянсу, Україна активно впроваджує європейські та демократичні цінності на східних теренах ЄС

Захист країн-членів Північноатлантичного альянсу починається саме з України. Про це заявила віце-президент Парламентської Асамблеї НАТО Раса Юкнявічене на засіданні організації у Тбілісі (Грузія), повідомляє УНІАН.

“Ми чітко усвідомлюємо, що захист наших країн починається з України. За що Вам дуже вдячні”, – зазначила Юкнявічене, звертаючись до голови української делегації на ПА НАТО Ірини Фріз.

Українська делегація в Парламентській асамблеї НАТО передала віце-президенту організації аналітичну доповідь про зв’язки РФ з терористичними організаціями на Близькому Сході і в Середній Азії, зокрема, з “ІГІЛ”, Талібаном, ХАМАС, Хезболлою.

Про це повідомила на своїй сторінці в “Фейсбук” глава української делегації в ПА НАТО Ірина Фриз.

За інформацією УНІАН, раніше на засіданні весняної сесії Парламентської асамблеї НАТО голова української делегації Ірина Фріз передала віце-президенту організації Расі Юкнявичене аналітичну доповідь про зв’язки Росії з терористичними організаціями на Близькому Сході та в Середній Азії.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *