Loading...

Тепер Куковальський стверджує, що міський голова й депутати брешуть, бо він будував ТЕЦ і вони про це знали

Дивина…. Протягом майже двох років жителі міста чули від Володимира Куковальського розповіді про те, що ТЕЦ він у місті не будує… Казав, що зводить деревообробний цех та митний склад. Потім говорив, що буде виробляти сир, пекти хліб, садити троянди, зробить площадку для гольфу…. Одним словом – дуже багато чого говорив.

І ось раптом зявляється сюжет на каналі СТБ і Володимир Олександрович вже звинувачує міського голову Тараса Костіна та депутатів міськради, мовляв, вони знали, що він будує з першого дня… А що ж громада? А громаду, виявляється, просто водили “за носа” ? І інвестор, який не зважаючи на результати громадських слухань, які відбулися ще в травні 2016 року і на яких люди сказали НІ – ТЕЦ, в якийсь спосіб отримав дозвіл на будівництво, і чиновники та обранці, від яких переяславці не могли добитися правди…

Щоб “Діловий Переяслав” не звинувачували в упередженості, будемо посилатися на те, що писали наші колеги з “Вісника Переяславщини” ще у липні 2016 року у матеріалі  “Для заспокоєння ще раз заборонили будівництво ТЕЦ у Переяславі”

30 червня міський голова Тарас Костін провів перше пленарне засідання чергової 16 сесії міської ради. Цього дня з самого початку в роботі сесії також взяла участь велика група жителів мікрорайонів Андруші та Карань. Вони прийшли з вимогою не допустити будівництва ТЕЦ на біопаливі на вул. Героїв Дніпра, 38.

Наша газета вже неодноразово писала про різнопланові дискусії щодо можливого спорудження цього об’єкту. Зокрема, і про те, що будівництво ТЕЦ було заборонено  рішенням сесії міської ради, і що воно не було підтримано більшістю під час голосування на громадських слуханнях, які відбулися з цього питання. Між тим люди вважали, що прийнятих раніше заборон недостатньо. Як сказав один з протестувальників, на місці, де планувалася ТЕЦ, вже після громадських слухань забудовник зробив фундамент. Люди не знають, чи, бува, не проігнорував він всі прийняті раніше рішення. Тому і занепокоїлися. Почали збирати підписи про заборону ТЕЦ не лише у мікрорайонах, де проживають, а й по всьому місту. І вже, повідомили, зібрали їх понад 1,5 тисячі.

Після процесу формування порядку денного, що тривав доволі довго, питання про заборону будівництва ТЕЦ розглянули першим. Було немало емоційних виступів та пропозицій, як краще сформулювати рішення. Його не раз правили просто в електронному варіанті (на комп’ютері), то прибираючи, то додаючи окремі фрази, на вимогу учасників засідання. В результаті переважна більшість депутатів проголосувала про заборону будівництва ТЕЦ на біомасі на вул. Героїв Дніпра, 38а/1; про скасування містобудівних умов та обмежень земельної ділянки за тією ж адресою, наданих ТОВ “Югенергопромтранс”; а також про те, щоб на наступній сесії гендиректор ТОВ Володимир Куковальський розповів, як збирається у подальшому використовувати цю земельну ділянку, і при її використанні врахував думку громадськості. (Детальніше з цим рішенням можна ознайомитися на сайті міської ради).

До речі, в ході обговорень міський голова сказав, що незадовго до проведення цієї сесії розмовляв з гендиректором. Той сказав, що ТЕЦ будувати не планує і вже навіть вивіз обладнання в інше місце. Натомість в Переяславі планує будувати деревообробний цех та теплицю. Немало учасників сесійного засідання вимагали письмових гарантій”

http://visnik-press.com.ua/archives/61892

Тепер, як бачимо у сюжеті СТБ, пан Куковальський про теплиці вже не говорить…що ще раз підтверджує той факт, що правди він громаді не казав 2 роки…

У цьому сюжеті  В.О. натякає ще й на те, що протестувальники, які не дозволяють йому закінчити будівництво ТЕЦ, кимось підкуплені. Ще й надав каналу відео, яке зняте з відеокамер, що встановлені на паркані “Югенерго”, під яким протестують люди. Володимиру Олександровичу й нині  абсолютно не соромно зводити наклепи на людей, бо в нього чомусь винні всі, крім нього самого. А цю неправду, яку зараз каже про переяславців гендиректор “Югенерго”, надавши запис зі своїх відеокамер, як доказ “підкупленості”, ми скоро розвіємо і доведемо, що це черговий обман… Тож слідкуйте за нашими публікаціями і все побачите на власні очі…..

А поки що подивіться сюжет, який відзняв канал СТБ та показав в ефірі 29 серпня 2017 року

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *