Loading...

Плани Трампа щодо України розіб’ються об «стіну» – Foreign Policy

Можлива підтримка новообраного президента США Дональда Трампа планів Кремля щодо України зруйнує протистояння Конгресу. Як пише Politeka, такою думкою з Foreign Policy поділився сенатор від Демократичної партії США, член комітету у закордонних справах Кріс Кунс.

Він запевнив, що Трампа чекає «стіна протидії» з боку конгресменів, якщо він піддасться впливу російського президента Володимира Путіна і «здасть» українську державу. Тобто, спробує укласти угоду з Кремлем і, тим самим, поставить під загрозу суверенітет України і безпеку союзників Східної Європи.

Свою заяву Кунс обгрунтував тим, що Трамп планує не тільки приєднатися до російської кампанії проти бойовиків терористичної організації «Ісламська держава» в Сирії, але і здати позиції США щодо України та країн Балтії.

«Думаю, що ідея про те, що Дональд Трамп може піти на деякі угоди з Путіним з питань України та територіальної цілісності України, країн Балтії та їх статусу, зіткнеться зі стіною протидії в Конгресі», – заявив Кунс.

Ось повний список сенаторів, які висловили свою підтримку Україні. Ця інформація була представлена ​​посольством США в Україні.

Сенатори-республіканці: Ліндсі Грахам, Джон Бузман, Джим Річ, Джоні Айзаксон Джеймс Інхоф, Корі Гарднер, Роб Портман, Джон Маккейн, Марко Рубіо, Рон Джонсон, Крістофер Мерфі, Джон Баррассо, Пет Робертс.

Сенатори-демократи: Роберт Кейсі, Гарі Петерс, Джефф Мерклі, Кірстен Джіллібранд, Емі Клобушар, Річард Блюменталь, Річард Дарбін, Джин Шахін, Шеррод Браун, Бенджамін Кардін, Джек Рід, Крістофер Кунс, Шелдон Вайтхаус, Роберт Менендес.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *