Loading...

Загроза всім країнам світу. У Радбезі ООН засудили ракетні випробування КНДР

Рада безпеки ООН засудила ракетні випробування Північної Кореї і зажадала, щоб Пхеньян негайно припинив подібні дії і відмовився від усіх ядерних озброєнь і програм, повідомляє Reuters.

“Рада Безпеки засуджує КНДР за її обурливі дії і вимагає, щоб КНДР негайно припинила всі подібні дії. Рада Безпеки підкреслює, що ці дії КНДР є не тільки загрозою для регіону, а й для всіх держав-членів ЄС”, – цитує агентство текст заяви.

У повідомленні наголошується, що Рада також висловила “свою прихильність до мирного, дипломатичного і політичного вирішення” конфлікту.

Раніше повідомлялося, що КНДР запустила ракету, яка пролетіла над Японією і впала в Тихому океані приблизно в 1180 км від острова Хоккайдо. За оцінками військових, запущена КНДР ракета подолала 2700 км і досягла максимальної висоти 550 км. Японські військові не робили спроб збити цю ракету.

Пізніше Лідер КНДР Кім Чен Ин заявив, що останнє балістичне випробування Північної Кореї є “прелюдією” до початку пусків ракет до американської військової бази на острові Гуам у Тихому океані.

Нагадаємо, 5 серпня Радбез ООН посилив санкції проти Північної Кореї.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *