Це провал. Стало відомо про реальне скорочення турпотоку до Криму

Кількість туристів у Криму в цьому році знизилася, влада оцінює це зниження в 6%, а експерти в області турбізнесу – в 20%.

«У районі 6-7% менше туристів в порівнянні з минулим роком, але для Криму це абсолютно не страшно. Кількість туристів – не першочергове завдання на сьогоднішній день. Ми розуміємо, де у нас мінуси – інфраструктура, тіньовий сектор. Вирішення цих завдань більш важливо », – заявив« Інтерфаксу »голова комітету кримського парламенту з питань санаторно-курортного комплексу і туризму Олексій Черняк.

У експертів інші цифри.

«Влада, на жаль, рахує транспортний потік, а не туристичний. Ми вважаємо, що відсотків на 20, як мінімум, в цьому році туристичний потік до Криму «просів» », – заявив виданню голова правління регіонального відділення Російського союзу туріндустрії в республіці Крим і Севастополі Борис Зелінський.

Він назвав чотири причини такого зниження: відкриття Туреччини для російських відпочиваючих, зміцнення рубля – «закордон в рублях подешевшав у порівнянні з минулим роком» (навесні 2017 року під час раннього бронювання курс був до 54 рублів за долар і 60 рублів за євро, тоді як рік назад за долар давали під 70 рублів, за євро – більше 80 рублів), аномально холодні травень і початок червня в Криму і дорогі авіабілети на півострів.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *