Loading...

РОЗЕНКО похвалився ЗРОСТАННЯМ КІЛЬКОСТІ ЗВЕРНЕНЬ УКРАЇНЦІВ за субсидіями

Кількість українців, які звертаються за оформленням субсидій, значно збільшилася. Про це в ефірі телеканалу NewsOne заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.
“За останні два тижні ми бачимо істотне збільшення контингенту людей, які звертаються за субсидіями. Пік цієї тенденції відбудеться після того, як люди отримають перші платіжки з новими тарифами. Це буде листопад, грудень, січень”, – сказав він.
Розенко висловив надію, що в цьому році органи місцевого управління краще організують процес отримання субсидій, і у людей буде менше скарг і черг. Він зазначив, що деякі міста вже зробили висновки з минулого року і сьогодні вже ввели систему електронної черги, що набагато спростило завдання в оформленні субсидії.
“У момент різкого підвищення цін на енергоносії система субсидій на сьогоднішній день є ефективною. Це єдиний механізм реально захистити людей. У перспективі, коли буде стабілізована ціна на ЖКГ, можна буде говорити про трансформацію системи субсидій”, – вказав віце-прем’єр-міністр.
Він зазначив, що система субсидій не грає на руку монополістам, так як їм держава оплачує послуги тільки за фактом їх надання.
Як повідомляв NewsOne раніше, віце-прем’єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко заявив, що держава захистить кожного, у кого послуги ЖКГ становлять понад 15% сімейного доходу.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *