Loading...

Було викрадено 69 автомобілів

Поліція продовжує шукати по Україні автомобілі, вкрадені з автопарку Віктора Януковича. Поки, правда, не дуже успішно. З офіційно викрадених 69 машин знайшли лише дев’ять, причому, де і як – навідріз відмовляються говорити. Зате з машинами з колекції вже засвітилася Юлія Тимошенко і загадковий бізнесмен з Вінниці, передає Хроніка.інфо (, пише http://hronika.info/) з посиланням на Вести.

Із заявою про зникнення 69 автомобілів в Печерську поліцію звернувся заступник директора фірми «КиївУніверсалСервіс» – це жек, обслуговуючий Межигір’я та інші володіння втікача. Співробітник ТОВ написав заяву ще 2 квітня 2014 року. Він розповів, що пропало 69 машин, які перебувають у них на балансі. І сталося це в період з 23 лютого по кінець березня 2014 го. Причому, в салонах деяких зниклих авто знаходилися всі документи на машину, що в наслідок значно спростило переоформлення транспортних засобів на нових власників.

У поліції Києва нас запевнили, що вже знайшли 9 машин. Але навідріз відмовилися говорити, які це марки, кого підозрюють у викраденні і як просувається слідство. «Зараз проводиться комплекс заходів, спрямованих на встановлення осіб, які причетні до викрадення машин. Але слідчий, який веде цю справу, вважає неприпустимим розголошення інформації про хід розслідування », – попередили нас в прес-службі столичної поліції.

Журналисты узнали о судьбе автопарка Януковича

У «КиївУніверсалСервіс» всі телефони вимкнені. Дізнатися у них, яких машин не дорахувалися в автопарку, неможливо. Це й не дивно, адже відразу ж після втечі Віктора Януковича за фірму взялася Генпрокуратура. Її звинувачують в тому, що прикривала діяльність екс-президента по незаконному заволодінню комплексом будівель на території Межигір’я. Більшість співробітників ТОВ звільнилися одразу після зміни влади.

«Я пішов з роботи в березні 2014 го, як і більшість моїх колег. А про автомобілі вперше від вас чую! Наскільки я знаю, зараз там немає єдиного управління. Одні відповідають за вулицю, інші за прибирання території, треті – за машини. Але де вони знаходяться – я не знаю », – сказав нам Олександр, який багато років пропрацював заступником директора« КиївУніверсалСервіс ».

Раніше в ЗМІ спливала інформація, що мова йде про автопарк ретро машин, які знаходяться в Межигір’ї. Аналогічне враження створюється і у обивателів, які приїжджають з екскурсіями в резиденцію  президента-втікача. «Нещодавно був у Музеї ретро машин. Там тепер показують тільки старі і нікому не потрібні «Москвичі». А де ж шикарні авто? Мабуть, уже все розтягли по приватних колекціях або продали », – поділився враженнями киянин Тарас Козубенко.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *