Loading...

У НАТО пройшла зустріч групи “Друзів України”

У штаб-квартирі НАТО під головуванням колишнього генерального секретаря альянсу Андерса Фог Расмуссена пройшла перша в історії двосторонніх відносин України з альянсом зустріч групи “Друзів України”.

Українську сторону представила віце-прем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, передає УНІАН.

За словами Климпуш-Цинцадзе, темами для обговорення були стан реформ сектора безпеки і оборони в Україні, з якими “погрозами стикається Київ, що ми очікуємо від нашої співпраці з НАТО, і що ми, як країна-партнер, можемо запропонувати”.

“Я переконана в тому, що ми багато чого можемо додати, щоб загальна регіональна безпека була забезпечена більш ефективно – ми є не тільки споживачами безпеки, але і контриб’ютерів”, – заявила вона.

Під час перебування в штаб-квартирі НАТО український віце-прем’єр зустрілася також із заступником генерального секретаря НАТО з політичних питань і політики безпеки Алехандро Гонзалесом, проінформувавши його про хід реформ в Україні.

До складу групи “Друзів України” увійшли ряд послів – постійних представників країн-членів альянсу, зокрема, США, Польщі, Великої Британії, Франції, Італії та інші. Ініціатором створення групи “Друзів України” є Расмуссен.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *