Більше половини українців не планує відпочивати в цьому році

Станом на середину травня 2016 року, 63% українців не планують відпочивати, і в порівнянні з 2015 роком ця кількість зменшилася, оскільки в тому році таких було 68%. Про це свідчать дані соцопитування, проведеного з 19 по 31 травня 2016 року Київським міжнародним інститутом соціології, передає БізнесЦензор з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Крім того, проведене опитування показало, що кількість тих, хто не має можливості кудись поїхати, становить 25%, а не визначились з відпусткою 12% опитаних. При цьому найбільше ж кількість тих, хто не планує літню відпустку в цьому році, – в Західному регіоні (73%), найменша – в Центральному (58%). Серед жителів Південного та Східного регіонів відповіли відповідно 64% і 60% опитаних.

На першому місці за популярністю, як і рік тому, – відпочинок на дачах, в заміських будинках (9%). Так, в заміських будинках і на дачах найбільше планують відпочивати в Східному регіоні (16%, рік тому було 6%), менше в Західному регіоні (4%). У Центральному регіоні так відповіли 11% опитаних, у Південному – 8%. Поїздку в Карпати та інші місця України більше планують в Західному (9%) і Центральному (8%) регіонах. У Південному та Східному регіоні так відповіли по 6% опитаних.

Відпочивати в Карпатах планують 8% взяли участь в опитуванні українців. Поїздку в Карпати та інші місця України більше планують в Західному (9%) і Центральному (8%) регіонах. У Південному та Східному регіоні так відповіли однаково 6% опитаних.

До родичів в село планують їхати 5% опитаних. Великої різниці в регіональному розрізі за поїздки в село до родичів немає: в Центральному, Південному і Східному регіонах відповіли 5% опитаних, у Західному – 4%.

Кількість тих українців, які планують поїхати відпочивати за кордон, становить 2%. Найбільша кількість тих, хто планує відпочинок за кордоном сконцентровано в Західному регіоні (3%), найменше – у Східному регіоні (0,4%). У Центральному і Південному регіонах відповіли так відповіли 2% опитаних.

До Криму, як і рік тому, планує їхати 1% опитаних. При цьому найбільша кількість намір туди поїхати сконцентрована в Південному і Центральному регіоні (2%). У Східному регіоні так відповіли 1% опитаних, у Західному – 0%.

Всеукраїнське опитування було проведено КМІС з 19 по 31 травня 2016 року методом особистого інтерв’ю опитано 2014 респондентів, які проживають у 108 населених пунктах всіх областей України (крім АР Крим) за стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України старше 18 років. У Луганській і Донецькій областях опитування проводилися тільки на територіях, контрольованих України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *