Ревуть захлинаючись: блогер розповів про “принади” життя в “ДНР

У Горлівці Донецької області, місцеві жителі чекають приходу української влади через моторошні умови життя за терористів «ДНР».

Про це розповів блогер Олександр Верум в своєму блозі на «Обозревателе».

«Вчора приїхала моя знайома з Горлівки. Майже 2 роки вона захлинаючись розповідала про чудове життя там, про зміни, про розквіт, а зараз вона ревіла захлинаючись!»- пише він

За словами Верума, ні в Горлівці, ні в сусідньому Єнакієво немає жодної робочої шахти (всього працювало 10). «Стирол», машинобудівний завод ім. Кірова, Смолопереробний завод, Новогорлівський машзавод номер 21, три ЦЗФ також тепер закриті.

«А ось водяри там хоч залийся (1 літр, а це найбільш ходовий обсяг, коштує в районі 80-100 грн). Пий-упийся, аби про Україну не думав. Зарплата у держслужбовців, згідно указу Олександра Захарченко, повинна бути не менше 6300 рос. руб (2800 грн). Але це тільки в Донецьку! У Горлівці – всього від 2 до 3 тис. руб. Половина міста в помаранчевих жилетах (комунальні служби), які навіть сплять з мітлами. Друга половина – таксує», – додав він.

За його словами, ліцензія на відкриття ПП коштує 11 тис. рублів, а закрити його взагалі неможливо.

«Показники, бачте, знижувати не можна. Не встиг протягом 3-х днів здати «нульовий» звіт в податкову – 5 тис. рубчиків, будь добрий штраф. Але зате у кожного другого – пістолет… А ось помирати там не можна! Все той же Захарченко всі кладовища в «ДНР» підім’яв під себе. Ховати тільки під «його» контролем. Не дай Бог, сам захочеш викопати яму. Ну, грошей немає! Дивись і тебе в ній же і підхоронять. Чого-чого, а смертей там вистачає. Навіть перед останньою дорогою оббирають померлих», – повідомив блогер.

Верум також пише, що половина жителів Горлівки сподівається на порятунок свого міста, своїх осель і своїх життів – на Україну.

«Ось прийдуть «укри», відкачають воду в шахтах, запустять всі заводи … і вважай не було ніякого «ДНР», – підсумував він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *