На графіті з Путіним у Берліні з’явилися написи “злодій” і “вбивця”

Російський соціолог і публіцист Ігор Ейдман повідомив, що невідомі люди розмалювали графіті з Путіним, яке знаходиться в Берліні.

“Російськомовні європейці не стали довго терпіти це неподобство. Вже вдень на цьому графіті з’явилися написи Mörder і Dieb (тобто вбивця і злодій), а руки й рот Путлера були залиті криваво-червоною фарбою “, – повідомив Ейдман.

У суботу, 7 жовтня, у центрі Києва напівоголена активістка руху Femen в образі Мерілін Монро привітала президента РФ Володимира Путіна з днем народження, який в цей день відзначає 65-річчя.

Як повідомляє Hromadske, активістка видерлася на постамент декомунізованого пам’ятника героям Жовтневої революції та заспівала пісню Happy birthday, Mr. President. Цю пісню виконала американська актриса і співачка Мерілін Монро 19 травня 1962 року президентові США Джону Кеннеді на святкуванні його 45-річчя.

Активістка Femen заспівала Путіну пісню Happy birthday, Mr. President

На місце події до Маріїнського парку біля будівлі Верховної Ради прибув патруль поліції. Дії активістки розцінюються як дрібне хуліганство.Нагадаємо, що на 64-річчя Володимира Путіна у Москві на Кримському мосту з’явився банер із його зображенням на тлі сирійського прапора й карти країни і з написом “Путін, дякуємо за мир”.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *