Чому «Приватбанк» знову почав блокувати людям картки?

Клієнтам “Приватбанку” почали блокувати карткові рахунки. Причина, треба сказати, досить дивна – наявність комунальної заборгованості.

Так сталося з активістом В’ячеславом Савченко. На своїй сторінці в Facebook він запевнив: з його картки розраховувалися раніше за платіжками зовсім інші люди, але співробітників фінустанови це не цікавило, судячи з їхньої реакції:

“Мені сьогодні радісно заблокували приватівську карту з можливістю списання наявних на ній коштів. На питання “Чому?” у банку мені відповіли: “За заборгованість “Київенерго”. Цікавий ще той факт, що я не є ні власником квартири, ні власником особового рахунку. Просто з моєї картки оплачувалися комунальні рахунки”, – скаржиться він.

Савченко не може зрозуміти, як так сталося, що приватна компанія якось пов’язана із закриттям банківського рахунку в державній установі і чи не порушують працівники таким чином норми чинного законодавства.

Користувачі позицію активіста підтримали: вважають недоцільним блокування, але, як виявилося, не дивуються такому розвитку подій, що добре простежується в коментарях.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *