Тепер на звинувачення Авакова та Матіоса відповів Семен Семенченко

Я спочатку не хотів відповідати на ЦЕ по суті. Думав просто сказати, друзі – зверніться до психіатра,у вас істерика. Я і зараз так думаю. Але після публікації поста Єгор Соболєв я подумав – “а раптом”? Раптом для будь-яких громадян моєї країни Арсен Аваков і Анатолій Матіос ще є легітимними міністром внутрішніх справ і головним військовим прокурором? Раптом хтось вважає що на заяви цих поважних посадових осіб мені, як політику і народному депутату треба дати відповідь. Не тікати від журналістів (не бажаючи відповідати на запитання відносно своїх доходів) як головний військовий прокурор http://bit.ly/2nRc0Ul. Не давати інтерв’ю тільки “своїм” з приводу історій з “рюкзаками”, нерозкритими вбивствами і “торгівлі на крові” як це робить міністр внутрішніх справ. А чесно і відкрито прокоментувати те, що прозвучало. Нехай явну нісенітницю. Нехай не в перший раз. Нехай без єдиного доказу. Нехай всім зрозуміло що це помста за Блокаду і Голубана. Нехай. Але якщо ми не такі як вони, ми повинні вести себе по іншому. Тому приймаю естафету в Єгора Соболєва.

1) Про Авакова. Про те що Семенченко – професійний аферист. Про те, що 6 років “переховувався в РФ від кримінального переслідування”. Добре. У 1996 році був засуджений за статтею 187 КК України. “Недонесення про скоєння злочину”. Вийшов з залу суду. Ця стаття сьогодні вже відсутня у кримінальному Кодексі. Стукацтво зараз не вважається злочином. Та й протидіяти Севастопольської міліції яка загрузла у зв’язках з бандитами і ФСБ РФ я, тоді ще простий хлопець, якій не бажав миритися з їх свавіллям не міг. І не в якійсь Росії я не переховувався. Ні 6 років ні одного місяця. Зараз я – “раніше не судимий”. Додаю довідку видану МВС на чолі з самим міністром Аваковим. Додаю рішення суду де твердження про мої судимості названі наклепом. Додаю довідку шестирічної давності з того ж предмета. Є якась інша інформація? Дійте за Законом, “голуби сизі”. Не бе-бе-бе, а за Законом. Подання у Верховну Раду, розслідування, суд. Ні? Закрийте рота і перестаньте брехати. Саме так прийнято в Європі куди по словам Авакова и Порошенка ми йдемо.

До речі саме міністром внутрішніх справ я нагороджений почесною зброєю, причому у 14-му це зробило не тільки МВС, але і СБУ. Саме міністром внутрішніх справ з тодішнім прем’єром мені вручали і орден Богдана Хмельницького у 2014. Фото додаю. Хвалебні пости міністра внутрішніх справ на мою адресу у фб думаю кожен може знайти без моєї допомоги. Вон Денис Казанский вже нашел.

2) Про Матіоса. Не хочу витрачати час українців і нагадувати в чому звинувачував мене головний військовий прокурор у 2015-16 роках. Досить того, що жодне звинувачення не підтвердилося й не по одному звинуваченню до мені не була пред’явлена підозра. Де “викрадення людей”? Де “підробка” військового звання? Де “приховані” судимості? Головний військовий прокурор не відповідає за свої слова. Тому продовжує плодити нові звинувачення. Такі ж порожні. У той час як справа нi Іловайська ні Дебальцева не передано до суду, а щодо самого Матіоса до реєстру досудовых розслідувань зареєстрована кримінальна справу (http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/58793725).
Копію також додаю.

Тепер по суті:

а) “Я радію за їх вишукане знання української мови, не кожен носій української мови так їм володіє”.
На думку головного військового прокурора моє “вишукане володіння українською мовою” – доказ того, що я агент РФ. На жаль я дуже рідко використовую українську мову зараз. Але я збираюся виправити цю помилку найближчим часом. Тому, напевно звинувачення Матіоса передчасні. Заговорю українською – потім записуйте в шпигуни.

б) “Людина без прізвища та історії під ніком Семен Семенченко, чи хто він там, Гришин, або Сергій Донцов, як він був у Донецьку”.
Мое прізвище – Семенченко, а біографія розміщена на сайті http://samopomich.ua/semenchenko-semen/.
Мені у даному випадку дуже важко коментувати слова Матіоса без запрошення психіатра, але я все таки спробую знайти хоч якусь логіку. Хто такий цей самий “Сергій Донцов” напевно відомо тільки самому Матіосу. Мені відома російська романістка Дар’я Донцова, але її книг ось уже кілька років я не читав. Не можу.

в) “Випускник ВГИК курсів спецшколи Російської Федерації Гришин-Семенченко, напевно щось знав”. Що мав на увазі головний військовий прокурор зрозуміти дуже складно. Те що я у 2008 отримував додаткову вищу освіту у ВДІК (інститут кінематографії) на факультеті режисури я повідомив ще у 2014 (http://samopomich.ua/semenchenko-semen/). Що таке “спецшкола ВДІК РФ” зрозуміти дуже важко. Швидше за все це словосполучення придумано для того, щоб була якась страшна “спецшкола”, але не можна було б подати в суд за явний наклеп. Що саме я “знав”? Слідуючи логіці Матіоса у 2008 році я знав що почнеться війна, і … що далі зрозуміти важко. Вирішив вишукано вивчить українську мову? Тут я нічого прокоментувати не можу. Дійсно потрібен психіатр.

Підсумок. Згоден зі своїм другом Єгором Соболєвим що всі ці звинувачення – звичайна істерика людей, що живуть одним днем. Вони вже розуміють, що нікому не будуть давати відповідь що перейшли всі можливі межі і лінії. І їх єдине завдання прожити ще один день, а потім ще. І за ці дні викачати з України максимум. А потім куди завгодно. До Італії, де переховувався Арсен Аваков від порушених щодо нього кримінальних справ. В Росію, де знаходиться колишній шеф Анатолія Матіоса з адміністрації президента Януковича.

Я глибоко переконаний, що люди, якi займають такі високі посади повинні не тільки жити за Законом і відповідати за свої слова, але і самим бути Законом. Тому хочу дати слово Народу України, що коли очманілі від жадібності і страху корумповані маріонетки кремля побіжать в РФ або Італію – на їх шляху стане Закон і ми.

Я обіцяю, що історія втікача – Януковича не буде повторена. Тому що з нами ВОНИ не договоряться. І за словом обов’язково піде дія. За Законом. І за справедливістю.

І моя впевненість, що ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ I ПОКАРАННЯ – повинні бути неминучими – це напевно і є ті самі “ворожі меседжі та смисли” які приписував мені військовий прокурор. Але насправді це ті слова, які дуже потрібні зараз Україні.

СПРАВЕДЛИВІСТЬ, ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ I ПОКАРАННЯ.
За все що вони зробили з Україною та Українцями

І дуже скоро вони перестануть бути просто словами.

Світлина від Семена Семенченка.

Світлина від Семена Семенченка.

Світлина від Семена Семенченка.

Світлина від Семена Семенченка.

Світлина від Семена Семенченка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *