“Вічний ворог”: відомий волонтер зробила тривожний прогноз по війні з Росією

Росія ніколи не припинить зазіхань на українські землі. Єдиний вихід для України в такій ситуації – це завжди бути готовим до гідної відсічі окупантам.

Про це в ефірі ObozTV заявила військовий інструктор, волонтер Маруся Звіробій.

“Вони ніколи не зупиняться, це, наш вічний ворог. Потрібно розуміти, що це – вічна війна. Нам вічно треба бути до неї готовими. Ми не можемо собі дозволити розслабитися і почекати, поки Росія розпадеться”, – підкреслила волонтер.

За її словами, успіхи української армії на Донбасі тільки відстрочили новий виток агресії з боку північного сусіда.

“Якщо подивитися в історичному розрізі, то потрібно зазначити, що коли на Київську Русь були набіги з того боку, коли ці кочівники нападали на нас, якщо ми давали трендюлей у відповідь, то вони не відступали ніколи. Вони робили крок назад, аналізували ситуацію, збирали ресурси і нападали знову. Це відбувається стільки, скільки існує Московія”, – зазначила Звіробій.

Також волонтер впевнена, що цей конфлікт перейде у спадок наступним поколінням.

“Всі люди, які активно взяли участь у цій війні, знають, що це – наша вічна війна. Тепер вони знають, що не тільки ми повинні бути готові, але і дітей наших повинні готувати. Якщо в цій війні не буде поставлена крапка, то цей ж ворог прийде до моїх дітей і онуків”, – підсумувала волонтер.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *